Oferta fotografii ślubnej – ceny pakietów

Prezentuję cztery przykładowe pakiety. Istnieje możliwość indywidualnego ustalania cen w zależności od zakresu pracy, ilości fotografów, kamerzystów i innych czynników. Jeżeli moje prace się Wam podobają to na pewno z ceną dojdziemy do porozumienia.

Unikalne wzory

Dzięki tym niezwykłym albumom i fotoksiążkom Wasze zdjęcia nabiorą jeszcze więcej blasku!

Darmowy projekt

Przy zamówieniu pakietu podstawowego,  projekt albumu jest w cenie usługi.

Galeria chroniona hasłem

Dla pakietów maxi i mega tworzymy internetową galerię online chronioną hasłem i dostępną tylko dla Was.

Filmowanie

Pakiet mega zawiera opcję filmowania. Dostępna jest ona również w dowolnej konfiguracji według indywidualnych ustaleń.

Opinie klientów

“Pomimo, że fotograf był praktycznie niewidoczny  podczas ślubu i wesela, otrzymaliśmy dziesiątki pięknych zdjęć! Adam – dzięki! ”
Ula i Grzegorz

“Ukłon za profesjonalizm i zaangażowanie. Album z sesji zdjęciowej budzi zachwyt każdego. Nasz plener nad morzem był zajefajny! Bawiliśmy się świetnie :)”
Ania I Robert

“Goście byli zachwyceni postawą fotografa, my jesteśmy cały czas pod wrażeniem profesjonalizmu. Zdjęcia są rewelacyjne. Polecamy!”
Ania i Dawid

FAQ – Najczęściej zadawane przez Was pytania

Czy otrzymane fotografie mają znak wodny i czy są zabezpieczone?
Otrzymywane przez was fotografie nie służą do reklamy mojej osoby, należą do was i nie mają żadnych znaków wodnych ani mojego logo. Możecie je kopiować i rozdawać waszym bliskim.
Czy musimy rozmawiać z kamerzystą, dodatkowym fotografem?
Jako główny Manager, to ja biorę odpowiedzialność za efekt końcowy wszystkich elementów i koordynuję pracę całego zespołu. Nie ma, więc, żadnej potrzeby organizować spotkania z moimi współpracownikami.
Czy używam Photoshopa?
Obrabiam fotografie pod względem kolorystycznym i koryguję je w sposób ogólny. Jestem fotografem – zwolennikiem naturalności i rzadko zgadzam się na ingerencje chirurgiczne w Photoshopie 🙂 na moich zdjęciach. Bardzo koncentruję się na odpowiednich ujęciach podczas sesji zdjęciowych dlatego też tego typu poprawki nie są potrzebne.

Niemniej, jeśli zażyczycie sobie, aby Photoshop został użyty, oczywiście zaakceptuję to.

Czy dostaniemy album?
To  zależy od pakietu, jaki wybierzecie oraz indywidualnych ustaleń. W podstawowych pakietach zazwyczaj album jest dodatkowo płatny ponieważ jego produkcja to koszt kilkuset złotych.
Czy dostaniemy odbitki czy płytę?
Niezależnie od pakietu i rodzaju usługi zawsze dostajecie płytę z materiałem cyfrowym. Dostaniecie też fotografie w formie odbitek na papierze fotograficznym. Ich ilość zależy od naszych wspólnych ustaleń. Uważam, że fotografie w fizycznej postaci wciąż mają swoją magię i wydobywają całe piękno z ujęcia, dlatego z każdej uroczystości robię dla was zawsze kilka odbitek.

Śmiało

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania skontaktuj się ze mną.

Pin It on Pinterest

Share This